Sukcesy uczniów w 23. Jesiennym Konkursie Recytatorskim „Pamiętajcie o ogrodach”

Tegoroczny temat Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Pamiętajcie o ogrodach” nawiązywał  do świata przyrody, w całej jej urodzie i różnorodności, jak również do zagrożeń dla środowiska naturalnego związanych z szybkim rozwojem cywilizacyjnym. Wokół tych tematów oscylowały teksty prezentowane przez recytatorów.

Konkurs odbył się w trzech etapach. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły: Weronika Boguta z klasy VI a oraz Edyta Księżopolska i Adam Pochodyła z klasy VIII b. W etapie wojewódzkim konkursu II miejsce zajął Adam Pochodyła (przygotowywany przez Marię Perzyńską- Kusiak), a Edyta Księżopolska (przygotowywana pod kierunkiem opiekunów szkolnego koła teatralnego „Mimo wszystko…”) otrzymała wyróżnienie.

Koncert Laureatów odbył się dnia 10 grudnia w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie.

Zespół redakcyjny