Uczniowie naszej szkoły zwycięzcami powiatowego etapu konkursu „Moda na odblaski”

Dnia 6 listopada 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej odbył się powiatowy etap II edycji konkursu „Moda na odblaski”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy w szkolnych eliminacjach odnieśli największe sukcesy.

Klasy I – III reprezentowała drużyna w składzie: Antonina Prostka, Oliwia Krajewska, Natalia Stasiak, Dominik Sieniec, Nikola Klecha i Dawid Antoniewski. Uczniowie ci w swojej kategorii wiekowej zajęli I miejsce.

Klasy IV – V reprezentowała drużyna w składzie: Maria Hosaja, Nikola Korecka, Wiktoria Zuzańska, Lena Pągowska, Jakub Krusiński. Drużyna klas IV – V  w swojej kategorii wiekowej również zajęła I miejsce.

Obie drużyny reprezentowały szkołę na wojewódzkim finale konkursu, który odbył się w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie w dniu 6 grudnia. Skład drużyny klas I – III uzupełniła uczennica klasy I Maja Zięba, skład drużyny klas IV – V nie uległ zmianie.

Drużyny do konkursu przygotowały panie Renata Budzyńska i Izabella Hapoń.

Zespół redakcyjny