Strefa zdrowia

Dnia 27 listopada w naszej szkole po raz kolejny została zorganizowana Strefa Zdrowia. Zainteresowani uczniowie klas I – V w czasie przerw mogli wziąć udział w rozwiązywaniu zagadek o zdrowiu, sprawdzić się w ćwiczeniach sportowych, spędzić czas przy kolorowankach zachęcających do zdrowego stylu życia. Tradycyjnie były również zajęcia taneczne.
Zajęcia w Strefie zdrowia przygotowali i prowadzili członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z opiekunkami Izabellą Hapoń i Elżbietą Jakubowską. Wszystkie propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów.
W ramach Strefy Zdrowia odbył się również konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia i uzależnieniach, w którym wzięły udział trzyosobowe drużyny reprezentujące poszczególne klasy IV – V. Wyniki konkursu poniżej:
Klasy IV
1 miejsce – klasa IV a w składzie: Amelia Cyfra, Fabian Grudzień, Kasia Kołodziej
2 miejsce – klasa IV b w składzie: Nikola Plechawska, Milena Sobiesiak, Antoni Ryć
3 miejsce – klasa IV c w składzie: Jakub Wróblewski, Kinga Roman, Kinga Sidor

Klasy V
1 miejsce – klasa V d w składzie: Martyna Jakubowska, Lena Furtak, Paweł Bernat
2 miejsce – klasa V c w składzie: Nadia Susz, Konrad Uchański, Paulina Szyls
3 miejsce – klasa V e w składzie: Konrad Rabczewski, Patryk Baranowski, Mateusz Pinkas

Zespół redakcyjny