VI Patriotyczny Konkurs o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej „Biel i Czerwień – Barwy Niepodległości”

Dnia 12 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami prezentowali się w strojach nawiązujących kolorystyką do barw narodowych. Konkurs przeprowadzili i ocenili opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciele uczniów.

W kategorii klas 0-3 pierwsze miejsce i Puchar Dyrektora zdobyła klasa  2f, drugie miejsce klasa 1e , a miejsce trzecie klasa 3c. Wszystkie klasy „0” otrzymały  wyróżnienia.

W kategorii  klas 4-8 pierwsze miejsce i Puchar Dyrektora zdobyła klasa 5a, drugie miejsce klasa 6d, zaś miejsce trzecie klasa 7c.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy okolicznościowe, zaś  finaliści także nagrody rzeczowe: pamiątkowe długopisy ufundowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łęcznej oraz breloczki sponsorowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej. Puchary  ufundowało Stowarzyszenie Wspierania Działalności Z.S Nr 1 w Łęcznej.

W tegorocznym konkursie łącznie wzięło udział 45 oddziałów klasowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i wychowawcom za udział  i dobre przygotowanie się do konkursu.

Zespół redakcyjny