Moda na odblaski

16.10.2019 po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs „Moda na odblaski”. Zaprezentowali się w nim uczniowie klas IIb, IIe, IIId, III e, IVa, IVc, Va, Vc i Vf. Wszyscy wystąpili w specjalnie na tę okazję przygotowanych kreacjach zawierających elementy odblaskowe. Uczniowie klas I – III prezentowali  stroje wizytowe lub sportowe. Uczniowie klas IV i V wystąpili w strojach w stylu młodzieżowym lub karnawałowym.

Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: klas I – III i klas IV – V. Ocenie podlegał występ grupy reprezentującej klasę oraz występy indywidualne.

Wśród klas I – III pierwsze miejsce i puchar zdobyła klasa II e, której wychowawcą jest pani Alicja Kędzierska. Klasę reprezentowały Antonina Prostka, Natalia Bartnik, Amelia Figiel, Miłosz Rogalski, Oliwia Krajewska, Kacper Cyfra, Dominik Walkiewicz, Natalia Stasiak i Emil Rybaczek.

Wśród klas IV – V pierwsze miejsce i puchar przypadło klasie V c, którą reprezentowały Wiktoria Zuzańska, Maria Hosaja i Nikola Korecka. Wychowawcą klasy jest pani Alicja Majewska.

Indywidualne wyróżnienia otrzymali:

W klasach I – III

1 miejsce Dominik Sieniec
2 miejsce Dawid Antoniewski
3 miejsce Nikola Klecha

W klasach IV – V

1 miejsce Wiktoria Zuzańska
2 miejsce Jakub Krusiński
3 miejsce Lena Pągowska

Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności i wspaniałych występów.