Bal ósmoklasisty

W dniu zakończenia roku szkolnego, późnym popołudniem, absolwenci klas ósmych naszej szkoły bawili się na balu ósmoklasisty. Rozpoczął się on od piosenki Maryli Rodowicz „Niech żyje bal”, którą zaśpiewał Marcel Ulewicz. Gości powitali konferansjerzy: Natalia Świrk i Jakub Jasik. Uczniów i rodziców przywitał dyrektor szkoły Artur Radko. Pani Anna Bielawska, reprezentantka Rady Rodziców podziękowała dyrekcji, nauczycielom, rodzicom oraz uczniom za zaangażowanie w przygotowanie balu. Uczniowie zaś podziękowali choreografowi Piotrowi Trzaskowskiemu oraz paniom Katarzynie Pastusiak i Barbarze Weka za szczególne zaangażowanie podczas nauki tańca.

Dyrektor szkoły Artur Radko zaprosił młodzież do tradycyjnego poloneza, widowiskowo odtańczonego przez eleganckich absolwentów szkoły. Uczniowie po wykonaniu pamiątkowych zdjęć klasowych uczestniczyli w uroczystym przyjęciu i znakomicie bawili się na dyskotece aż do północy.

M.Z, R.B.