Niech żyje bal!

Sobotni wieczór 1 czerwca 2019 roku należał do uczniów klas trzecich, którzy bawili się na balu gimnazjalnym. Wpisał się on w tradycję naszej szkoły, ale niestety był to już ostatni bal gimnazjalistów. Na tegorocznej imprezie bawiło się 99 uczniów.

Bal rozpoczął się od części oficjalnej, prowadzonej przez uczniów: Olgę Biernacką oraz Sebastiana Jóźwika, którzy podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom za  opiekę oraz organizację balu. Wiele ciepłych słów skierowali do młodzieży dyrektor szkoły Artur Radko i przewodniczący Rady Rodziców Andrzej Fedurek.

Do poloneza zaprosiła uczniów pani dyrektor Hanna Lipińska-Stopa, cytując piękny fragment „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Młodzież widowiskowo zatańczyła zarówno poloneza jak i walca. Choreografię obydwu tańców przygotowała pani Lidia Patyk, której uczniowie gorąco podziękowali za wiele tygodni wspólnej pracy.

Uczniowie po wykonaniu pamiątkowych zdjęć klasowych uczestniczyli w uroczystym przyjęciu i znakomicie bawili się na dyskotece.

M.Z., R.B.

Galeria zdjęć z balu