Wycieczka do miejscowości Ząb k/Zakopanego

W dniach 05.03. – 09.03.2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej  uczestniczyli w wycieczce do miejscowości Ząb k/Zakopanego. Wyjazd miał charakter turystyczno – rekreacyjno – szkoleniowy. Grupa uczniów wyjechała pod opieką p. p. A. Radko, W. Dziadko

W programie wycieczki była: nauka podstawowa jazdy na nartach zjazdowych i korzystania z wyciągu orczykowego oraz z kanapy 4 osobowej, wyjazd na dwa inne stoki ,,Małe Ciche” i ,,Suche”, wycieczka do Zakopanego (spacer po Krupówkach), oraz pobyt w termach ,,Chochołowskich”. Pobyt zakończyły zawody w jeździe slalomowej na nartach. 
I miejsce zajął Szymon Kowalczyk z czasem 24,27 z klasy VI, na II miejscu Karol Gliniewicz z czasem 27,73 z VI kl., a  III pozycję zajął Konrad Hac z czasem 32,48 z klasy VI. I Igor Włodarski z klasy II. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Patrycja Iskra z czasem 30,75 z klasy VI na II miejscu Karolina Czaplicka z czasem 32,04 z klasy VI i na III miejscu Wiktoria Mijas z czasem 32,12 z klasy VII. Przez cały pobyt była dobra pogoda, młodzież mogła korzystać z walorów wypoczynku na świeżym powietrzu, spróbować  oscypków, podziwiać piękne górskie widoki.