„Składka-Nagrody”

W dniu 31.01.2019 r. minął pierwszy termin wpłacania składek i na ten dzień przygotowaliśmy rozliczenie dotyczące procentowej ilości wpłat składek i należnych nagród za dotrzymanie pierwszego terminu.

Po odbiór nagrody dla poszczególnych klas, zapraszamy ich przedstawicieli.

Prosimy o zgłaszanie się do skarbnika RR SP2 Pani Marzeny Milcarz-Krzewskiej pod adresem:
ul. Staszica 1/121 w Łęcznej, od poniedziałku do piątku, w godz. 8-17.

Przypominamy, że brakujące składki można wpłacać do końca roku szkolnego, ale żeby otrzymać połowę nagrody, należy je uzupełnić do 30.04.2018 r. (szczegóły na szkolnej stronie – zakładka „RODZICE” potem „SKŁADKA, NAGRODY”).

Do dnia 31.01.2019 r. wpłacono ogółem ponad 70% składek.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2
im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej