Powiatowy turniej piłki siatkowej

W dwa ostatnie dni stycznia odbyły się w naszej szkole rozgrywki siatkarskie zarówno dziewcząt jak i chłopców.  Uczestniczyły w nich drużyny ze szkół powiatu łęczyńskiego.

W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Kornelia Cybul, Klaudia Głowniak, Natalia Kowalska, Klaudia Osieleniec, Aleksandra Paćkowska, Paulina Ptasińska, Klaudia Sokołowska, Alicja Szymańska i Dominika Zakrzewska.

W rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zajęły zawodniczki gimnazjum z Puchaczowa, drugie –reprezentantki naszej szkoły, a trzecie drużyna reprezentująca gimnazjum w Głębokiem.

W kategorii chłopców naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Chuba, Norbert Domaniewicz, Paweł Dudek, Jakub Jaworski, Hubert Kaproń, Kacper Lipiec, Norbert Olejnik, Konrad Pakuła, Ksawery Przysiwek i Marcel Sobiesiak.

Męska reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce, drugie miejsce zajęli uczniowie z gimnazjum przy ul. Jaśminowej w Łęcznej, a trzecie reprezentacja gimnazjalistów z Puchaczowa.

M.Z., R.B.