DRZEWO PAMIĘCI. Konkurs na najciekawsze imię dla dębu!

Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej do udziału w wyjątkowym  konkursie.

Zadanie polega na wymyśleniu oryginalnej nazwy dla dębu, który uczniowie naszej szkoły posadzili dnia 09 listopada 2018 r. na Skwerze 1000-lecia Niepodległości w Łęcznej w ramach  Międzynarodowego Projektu „Piękna Nasza Polska Cała”.
Proponowane imię ma podkreślić tożsamość drzewa bądź nawiązywać do historii naszej miejscowości lub historii Polski. Jego imię może być związane z miejscem, na którym rośnie lub wskazywać społeczności uczniowskiej konkretne wzorce do naśladowania.

Ocenie będzie podlegała:

  • Trafność doboru imienia dla dębu.
  • Pomysłowość oraz oryginalność.

Osoby biorące udział w konkursie proszone są o złożenie jednej propozycji zawierającej nazwę wraz z uzasadnieniem wyboru na formularzu zgłoszeniowym, który znajduje się u wychowawców klas oraz na stronie internetowej szkoły.

Zgłoszenie należy dostarczyć do dnia 28.02.2019 r.

– w pionie klas I  – III do pani Ewy Czechowskiej

– IV – VI – do pani Ewy Marzec lub pani Anety Korzeniewskiej

– klasy VII, VIII, oraz gimnazjum do pani Marii Perzyńskiej – Kusiak

bądź przesłać  na adres e-mail echodwójki@outlook.com

Oceny propozycji Imienia i wyboru najlepszego pomysłu dokona powołana przez organizatora Komisja Konkursowa.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU oraz wręczenie nagrody nastąpi podczas uroczystości z okazji „Święta Patrona Szkoły”

Dla zwycięzcy konkursu przewidziana atrakcyjna nagroda!

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy:
Redakcja Gazety Szkolnej
„Echo Dwójki”

KARTA ZGŁOSZENIA W KONKURSIE

Karta wyboru imienia