Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego

21 grudnia 2018r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Literacki „Cuda Świąt Bożego Narodzenia”, który miał na celu popularyzowanie twórczości literackiej, rozwijanie sprawności językowych, kształtowanie twórczych postaw, zainteresowanie uczniów literaturą oraz kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej. Organizatorkami konkursu były nauczyciele bibliotekarze Maria Perzyńska-Kusiak i Ewa Radomska.

Laureatami w poszczególnych kategoriach są następujące uczennice, które otrzymały piękne wydane egzemplarze „Baśni Świata” zakupione z budżetu szkoły.

  • Pola Smolnik – kl. I B – kategoria – klasy 0 – III ,
  • Weronika Boguta – kl. V A – kategoria – klasy IV – VI,
  • Klaudia Marecka – kl. III B gimnazjum kategoria – klasy VII- VIII oraz III gimnazjum.

Ewa Radomska