Pamiętamy o innych!

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia nastawia nas do zwrócenia większej uwagi na innych ludzi. Ich los staje nam się bliższy, pragniemy podzielić się z nimi radością.

W dniu 13 grudnia 2018 roku członkowie szkolnego klubu wolontariatu „Samarytanie” w raz z opiekunami (Marią Perzyńską-Kusia oraz Haliną Sulimą -Zielik) wybrali się w odwiedziny do dzieci z Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Łęcznej oraz do dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej. Młodzi wolontariusze zawieźli dary pochodzące ze zbiórki przeprowadzonej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki przy ul. Marszałka Piłsudskiego 12 w Łęcznej. Dziękujemy klasom: IIIa, IIId, VIIIa, VIIIb, VIIa, VIIc. Szczególne podziękowania nalezą się uczniom z klasy IIc szkoły podstawowej. Oraz uczennicy Zosi Trybulskiej z klasy Vf. Dodatkiem do prezentów stały się wińce adwentowe na drzwi wykonane przez Szkolne Koło Rękodzieła.

Tekst: Wiktoria Mikulec
Zdjęcia: Maria Perzyńska-Kusiak i Halina Sulima -Zielk