Sport w szkole

Dnia 12 grudnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa klas VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej drużyn mieszanych w ringo. Rozgrywki prowadzone były systemem gier „każdy z każdym”.  Poszczególne klasy reprezentowały czteroosobowe drużyny.

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – 6 a
II miejsce – 6 d
III miejsce 6 b
IV miejsce – 6 c

Przygotowujący do zawodów i organizacja zawodów – nauczyciele wychowania fizycznego


 

W dniu 11.12.2018r. w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 53 odbył się konkurs sprawności piłkarskiej TURBOKOZAK. W śród osób walczących o tytuł najlepszego piłkarza były również dziewczyny, którym gratulujemy odwagi.  Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Tytuł Turbokzaka wśród starszych uczniów zdobył Janek z kl. 6 A, w grupie młodszej Brajan z 2 B.

Organizatorzy:

Nauczyciele wf i Psycholog szkolny