Na spotkanie z baśnią i…

W środę 31 października 2018 roku uczniowie klas V D  i V F wraz z opiekunami – p. Anną Galewską, p. Dorotą Cękalską oraz p. Jagodą Woźniak – wybrali się na wycieczkę do Lublina.

Wyprawę rozpoczęto od obejrzenia w Teatrze Muzycznym znanej (ze starej książeczki Charles`a Perraulta) bajki „Kopciuszek”. Wszystkich zachwyciła  opowieść Babci o skromnej i pracowitej dziewczynie oraz jej mądra nauka dotycząca rozważnego korzystania z nowoczesnych technologii.

Fot. http://teatrmuzyczny.eu/co-gramy/kopciuszek

Niezapomnianych przeżyć dostarczyła uczestnikom wyjazdu wizyta w Strefie Wysokich Lotów. Uczniowie pod okiem profesjonalnych trenerów odbyli niezwykłą lekcję wychowania fizycznego. Pobyt w parku trampolin był okazją do świetnej zabawy, integracji zespołów klasowych oraz do kontaktu ze sportem w nowoczesnej odsłonie.

 

Dorota Cękalska