Konkurs recytatorski „Moja Ojczyna” dla klas I-III

18 października 2018 w naszej szkole, odbył się konkurs recytatorski „Moja Ojczyzna”. Wybrane wiersze miały na celu kształtowanie postaw patriotycznych. Uczniowie zaprezentowali bardzo ciekawie zinterpretowane wiersze zgodne z tematyką. Poziom  recytacji  był bardzo wysoki, a każdy uczestnik sumiennie przygotowany. Jury przyznało trzy miejsca. Pani dyrektor wręczyła każdemu uczestnikowi  małe upominki oraz dyplomy. Laureaci otrzymali nagrody książkowe. Nikogo nie ominął słodki poczęstunek.

Jury w składzie: Pani Jagoda Woźniak, Pani Renata Socha Szymaniak, Pani Renata Saczewa, Pani Katarzyna Kalamon-Olech , nagrodziły:

I miejsce:  Piotr Staropiętka kl. III B

II miejsce:  Olaf Siwko kl. I C

III miejsce: Kacper Broński kl. II A

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknej recytacji.

 

Organizatorzy:
Ewa Urbańska
Renata Saczewa
Katarzyna Kalamon-Olech