Konkurs plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i rodziców „NAJPIĘKNIEJSZY ORZEŁ-GODŁO POLSKI”.
11-go listopada obchodzić będziemy 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Celebrowanie tego święta jest wyrazem naszego patriotyzmu, miłości do ojczyzny i jej historii, a w wymiarze współczesnym to dbanie o dobro naszego kraju i społeczności lokalnej – swojej „małej” Ojczyzny.

To także różne formy aktywności promujące Polskę i jej historię, a jedną z nich jest udział w konkursie, do którego serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły i ich rodziców. Należy wykonać techniką dowolną pracę plastyczną przedstawiająca Godło Polski i złożyć u wychowawców poszczególnych klas do 26 października 2018r.

Szczegółowe informacje umieszczone są w regulaminie konkursu.