Konkurs „Oznaki jesieni”

Liga Ochrony Przyrody ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Oznaki jesieni”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkoły.

Należy wykonać 2 zdjęcia i wywołać je lub drukować na papierze fotograficznym w formacie A4 (210mm×297mm). Zdjęcia należy umieścić w podpisanej danymi wykonawcy kopercie (imię, nazwisko, klasa), oraz nakleić na kopercie zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku. Na kopercie prosimy napisać również tytuły tych zdjęć. Wszystkie prace konkursowe należy składać  do 20 października 2018r. do s. 105 do p. Ewy Czechowskiej lub do p. Beaty Kowalskiej .

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 10 listopada, kiedy to laureatom zostaną wręczone dyplomy i nagrody. W załączniku znajduje się do pobrania formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prace nie spełniające wymagań nie będą pod uwagę!

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Beata Kowalska
Ewa Czechowska