Zakończenie roku przy ul. Marszałka Piłsudskiego

„Założyć ogród, to uwierzyć w jutro”-tymi słowami Audrey Hepburn rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018, na której mieliśmy zaszczyt gościć wiceburmistrza  miasta Łęczna, p. Leszka Włodarskiego.

Dyrektor szkoły, pan Artur Radko oraz  wicedyrektor, pani Hanna Lipińska-Stopa w swoich wystąpieniach podsumowali mijający rok szkolny, natomiast zastępca przewodniczącego Rady Rodziców, pani Marzena Milcarz-Krzewska skierowała podziękowania  na ręce dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników szkoły za wytrwałą pracę w bieżącym roku szkolnym. Uroczystość zgromadziła uczniów klas siódmych szkoły podstawowej oraz  klas drugich i trzecich gimnazjum, dla których była to szczególna chwila pożegnania się ze społecznością tej szkoły.

W części oficjalnej wręczono świadectwa z wyróżnieniem, listy gratulacyjne dla rodziców najlepszych uczniów, nagrody za stuprocentową frekwencję oraz nagrodę dla finalisty konkursu przedmiotowego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Części artystycznej towarzyszył motyw ogrodu życia z wiązanką ciepłych życzeń i podziękowań złożonych na ręce dyrekcji, nauczycieli i rodziców. W odświętnym nastroju przy wdzięcznych pląsach baletnicy, w rytmach pięknego, klasycznego walca w wykonaniu uczniów klas trzecich gimnazjum pożegnaliśmy absolwentów Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Łęcznej.

Wszystkim życzymy  udanych wakacji, miłego odpoczynku i choć na chwilę  zanurzenia się w świat pełen przygód, słońca i zapachu lata…

B. Szurek