Projekt wsparcia rodzin

Od kwietnia br. Powiatowe Centrum pomocy Rodzinie w Łęcznej (PCPR) wraz z Ośrodkiem Rewalidacyjno-wychowawczym w Łęcznej (ORW) rozpoczęli realizację projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 pn.: „Ośrodek Wsparcia Rodzin w Powiecie Łęczyńskim.”
Rekrutacja do projektu rozpocznie sie już w okresie wakacji w 2018r.

Więcej informacji o projekcie znajduje się w dokumentach:

Informacja o realizacji projektu – Ośrodek Wsparcia Rodzin w Powiecie Łęczyńskim – str. 1

Informacja o realizacji projektu – Ośrodek Wsparcia Rodzin w Powiecie Łęczyńskim – str. 2

 

Informacje o projekcie również na stronie http://powiatleczynski.pl/strony,show,5690,osrodek-wsparcia-rodzin-w-powiecie-leczynskim.html