Sukces naszej uczennicy

5 czerwca 2018 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie odbyła się trzecia edycja Powiatowego Konkursu o tytuł Mistrza Rozumienia Tekstu Pisanego w Języku Angielskim Master of Reading in English.

Konkurs  jest organizowany w ramach międzygimnazjalnego projektu szkół z powiatu łęczyńskiego. Najlepsi z najlepszych gimnazjalistów mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu słownictwa – MASTER OF WORDS – LUDWIN 2018, z zakresu wiedzy o Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych – A BIT OF CULTURE – ŁĘCZNA 2018, z zakresu czytania ze zrozumieniem – MASTER OF READING – PUCHACZÓW 2018, a także z zakresu słuchania ze zrozumieniem – MASTER OF LISTENING – MILEJÓW 2018.

W konkursie wzięli udział reprezentanci sześciu szkół z terenu Powiatu Łęczyńskiego:
• Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej,
• Gimnazjum nr 1 w Milejowie,
• Gimnazjum Publiczne w Ludwinie,
• Gimnazjum Publiczne w Cycowie,
• Gimnazjum w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Podgłębokiem,
• Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie.

Każda ze szkół miała możliwość wytypowania maksymalnie 3 najlepszych uczniów z języka angielskiego do udziału w konkursie.
Miło nam poinformować, że I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły – Iga Arciszewska z klasy III d.
Naszą szkołę reprezentowała również Amelia Kuchcewicz z klasy II e.
Podziwiamy Waszą ogromną wiedzę i umiejętności językowe, a zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!

Nina Onyszko

Zdjęcia pobrano z http://gim.puchaczow.com