Sukcesy w konkursie plastycznym „Bliżej siebie”

Dnia 2018-05-29 w Filii nr 3 Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej przy ul Jaśminowej 4 odbyło się rozstrzygnięcie IX Edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego Propagującego Profilaktykę Uzależnień od Narkotyków pt. „Bliżej siebie” oraz otwarcie wystawy pokonkursowej. Konkurs skierowany był do uczniów klas VI szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu łęczyńskiego. Organizatorami konkursu byli: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta Filia nr 3, Stowarzyszenie MONAR – Poradnia Profilaktyczno-Konsultacyjna w Łęcznej.
Na konkurs wpłynęło 80 prac uczniów szkół powiatu łęczyńskiego. Oceniając prace jury kierowało się zgodnością tematyczną z hasłem i regulaminem konkursu oraz oryginalnością i pomysłowością w przedstawieniu tematu konkursu.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli wysokie nagrody i wyróżnienia.
Miejsce I
Marcel Ulewicz
Natalia Lipińska

 

Miejsce II
Katarzyna Lendzion

Wyróżnienia
Roksana Majewska
Inga Misztal
Kacper Kłębokowski
Oliwia Pelica
Gracjan Goś
Wiktoria Pastusiak

 

Serdecznie gratulujemy.

Agnieszka Grudzień