Bal Gimnazjalny 2018

(…)
Że ważne są tylko te dni, kt
órych jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy (…)

Dnia 9 czerwca o godzinie 18.00 odbył się Bal Gimnazjalny w szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Marszałka Piłsudskiego 12, który stanowił uwieńczenie gimnazjalnej edukacji.
Oficjalnie bal został rozpoczęty przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej Pana Artura Radko, który swoim przemówieniem zachęcił młodzież do czerpania radości ze wspólnej zabawy.
Zachwyt wszystkich przybyłych Gości wzbudził  profesjonalnie wykonany  polonez i walc. Gimnazjaliści, pod czujnym okiem swego Mistrza – pani Lidii Patyk, sumiennie ćwiczyli układy taneczne na długo przed planowanym wydarzeniem. Ich  trud nie poszedł na marne.
Bal zakończył się w późnych godzinach wieczornych. Wszyscy opuścili miejsce uroczystości zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Fotografie będą przypominały o radosnych chwilach, a wspomnienia z tego uroczystego wydarzenia pozostaną w nas na zawsze.

Wychowawcy i Uczniowie