Z wizytą w Przedszkolu nr 1

W ramach programu współpracy z Przedszkolem nr 1 im. Marii Konopnickiej w Łęcznej „Starsze Siostry” 6 czerwca 2018 roku uczniowie należący do Szkolnego Koła Rękodzieła i Szkolnego Koła Wolontariatu „Samarytanie” przeprowadzili zajęcia dla maluchów.
W budynku przedszkola pokazana została sztuka: „Mole książkowe przedstawiają”, po której maluszki odpowiadały na pytania dotyczące bohaterów przedstawienia. Na koniec spotkania przedszkolaki kolorowały obrazki przedstawiające smoka- jednego z bohaterów.
Nasi uczniowie jak zawsze zostali przyjęci bardzo gorąco i zaproszeni na kolejną wizytę we wrześniu.
Program „Starsze Siostry” prowadzony jest czwarty rok przez autorki: panie Marię Perzyńską-Kusiak i Halinę Sulimę-Zielik, a obecne spotkanie wspierała ze swoimi podopiecznymi pani Ewa Radomska.