Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

W dniach 15 i 17 maja na obiektach naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Obie nasze reprezentacje awansowały do kolejnego etapu rozgrywek,(rejonowego) które odbędą się na obiektach naszej szkoły w dniach 18 maja dziewczęta i 24 maja chłopcy.

15.05.2018 Wyniki:
Dziewczęta wystąpiły w składzie; Patrycja Iskra, Ewelina Kłyza, Izabela Kołodziej, Zuzia Kołodziejczyk, Wiktoria Mijas, Zuzia Niećko, Dominika Romanek, Kinga Skoczylas, Wiktoria Ttrojanowska, Wiktoria Wójcik.
Nie miały przeciwniczek awansowały bez gry.

17.05.2018 wyniki:
Chłopcy wystąpili w składzie; Wójtowicz Oliwier, Bronowicki Dorian, Kowalski Bartek, Kamil Matysiak, Kacper Mazurkiewicz, Radko Bartek, Tkacz Dawid, Wilkowicz Kacper, Zabłotny Szymon, Bałaszek Sebastian.
Pokonali oni zespoły SP nr 4 Łęczna 10:1 i SP Łysołaje 20:1.

Opiekunem zespołów jest Mirosław Tarkowski.