„Bawimy się w teatr” po raz szesnasty!

13 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej odbył się XVI Przegląd Teatrzyków Szkolnych „Bawimy się w teatr”. W pionie klas IV – VI do udziału zgłosiło się 10 zespołów teatralnych, które przygotowały spektakle pod kierunkiem wychowawców. Jury w składzie: Danuta Binkiewicz – Kołodziej, Bożena Wójcik, Ewa Radomska, Renata Budzyńska wyłoniło następujących laureatów:
I miejsce w kategorii klas czwartych – klasa IV a – przedstawienie „Rzepka”,
I miejsce w kategorii klas piątych – klasa Vb – przedstawienie „Historia Aleksandry”,
I miejsce w kategorii klas szóstych – klasa VI c – przedstawienie „Książę szuka żony”.
Jury przyznało także nagrodę indywidualną dla aktora z klasy V d – Kacpra Zakrzewskiego za oryginalny wygląd sceniczny.
Nagrody dla uczestników i zwycięzców konkursu, które zapewnia Rada Rodziców SP nr 2 w Łęcznej, zostaną wręczone wraz z dyplomami podczas uroczystej akademii z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja w dniu 27 kwietnia 2018 r.
Za organizację imprezy odpowiedzialne były: p. Barbara Szurek, p. Aneta Korzeniewska, p. Anna Ładak. Dekorację przygotowały: p. Anna Galewska wraz z klasą IV d oraz p. Dorota Cękalska z klasą IV f.

Oprawa fotograficzna – Anna Abramczyk i Barbara Banaś

Anna Ładak