Etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” 2018

Dnia 16 marca 2016 r w budynku Państwowej Straży Pożarniczej w Łęcznej odbył się kolejny etap turnieju pożarniczego. Troje naszych uczniów pokonało w eliminacjach pisemnych pozostałych uczestników z całego powiatu i tym samym znaleźli się wśród najlepszych, rywalizując ze sobą w eliminacjach ustnych.
1. Tobiasz Walkiewicz kl. VII D
2. Szymon Błaszczak kl. II D
3. Julia Błaszczak kl. VI D
Uczniowie spisali się na medal Julia Błaszczak zajęła miejsce III w swojej grupie wiekowej, natomiast Tobiasz Walkiewicz zakwalifikował się do kolejnego etapu na szczeblu wojewódzkim . Uczeń będzie reprezentował powiat łęczyński w dniu 23 kwietnia 2018 r na Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Lidia Szczęsna