Wyjazd na mecz MKS Perła na Halę Globus

Świetlica szkolna zorganizowała wychowankom w dniu 14.03.2018 wyjazd na mecz PGNiG Superligi Kobiet MKS Perła Lublin – GTPR Gdynia na Halę „Globus” w Lublinie, dzięki czemu mieli możliwość na żywo śledzić rozgrywki piłki ręcznej kobiet i poczuć prawdziwą atmosferę meczu. Emocje sięgały zenitu, ponieważ nasza drużyna ostro walczyła o każdy punkt od samego początku. Oczywiście jak to w sporcie bywa przewagę przez pierwszą połowę miał GTPR Gdynia, ale w drugiej połowie przy głośnym dopingu ze strony widzów, w tym także naszych uczniów MKS Perła goniła rywalki jak błyskawica. W rezultacie nasze zawodniczki wygrały niewielką przewagą nad Gdynią. Po meczu nasi uczniowie weszli na płytę boiska i mieli możliwość zrobienia nie tylko wspólnego zdjęcia z szczypiornistkami MKS-u, ale porozmawiania i zdobycia autografów większości z nich, co było niewątpliwie największą atrakcją.