Wyniki kursu „Cukierek za życzliwość. I Ty możesz zostać wolontariuszem”

Zakończył się konkurs pt. „Cukierek za życzliwość. I Ty możesz zostać wolontariuszem”. Konkurs ten, organizowany przez Fundację DWA SKRZYDŁA ANIOŁA w naszej szkole koordynowany był przez Szkolny Klub Wolontariusza. Rozpoczął się w październiku 2017r i trwał do styczniu 2018r, przystąpiło do niego 43 uczniów klas I – V. Zadaniem uczestników było prowadzenie dzienniczków, w których dzieci wpisywały dobre uczynki.

I miejsce z największą liczbą punktów otrzymała Zuzanna Borowiec, uczennica kl. IIIa. Jej dzienniczek przekazany został do ogólnopolskiego etapu konkursu.

Wyróżnienie otrzymał Dawid Antoniewski uczeń klasy  Id.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za udział w konkursie. Czekamy na wyniki etapu ogólnopolskiego.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza