Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

  12 marca 2018 roku odbył się już XXXX I turniej OTWP etap miejsko – gminny. Do naszej szkoły przybyły reprezentacje uczniów szkoły podstawowej, uczniowie klas VII i gimnazjum oraz grupa uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami. Uczniowie pisali test składający się pytań dotyczących wiedzy pożarniczej w każdej kategorii wiekowej. Najlepsi, którzy uzyskali największą ilość punktów losowali przygotowane zestawy pytań i odpowiadali ustnie przed 6 – osobową komisją, której przewodniczył pan Michał Czajkowski Prezes Zarządu OSP w Łęcznej.
Uczniowie, naszej szkoły, którzy osiągnęli najlepsze wyniki:
I grupa wiekowa:
Michał Czajkowski – miejsce I
Julia Błaszczak – miejsce II
Przemysław Nowicki – miejsce III
Oliwia Bartnicka – IV miejsce
II grupa wiekowa:
Tobiasz Walkiewicz – miejsce I
Michał Bojarski – miejsce II
Szymon Błaszczak – miejsce III
Mateusz Kościarz – miejsce IV

Nagrody i dyplomy uznania wszystkim uczestnikom turnieju wręczył wiceburmistrz Miasta i Gminy Łęczna pan Leszek Włodarski. Do eliminacji powiatowych OTWP zakwalifikowali się uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Lidia Szczęsna