Wycieczka do miejscowości Ząb

W dniach 06.03. – 10.03.2018 r .uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do miejscowości Ząb koło Zakopanego. Wyjazd miał charakter turystyczno – rekreacyjno – szkoleniowy. Grupa uczniów wyjechała pod opieką p. W. Dziadko, p. A. Radko i  p. J. Łucjana.

W programie wycieczki była nauka podstawowa jazdy na nartach zjazdowych i korzystania z wyciągu orczykowego, wyjazd na inny stok ,,Małe Ciche”, do Zakopanego (spacer po Krupówkach), oraz pobyt w termach w ,,Bukowinie Tatrzańskiej”. Pobyt zakończyły zawody w jeździe slalomowej na nartach.  I miejsce zajął Szymon Kowalczyk z czasem 17;75 z klasy V, na II miejscu Marcin Pałys z czasem 21;38 z VI kl., a  III pozycję zajął Mateusz Żmuda z czasem 27;08 z klasy VI. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Karolina Czaplicka z czasem 18;55 z VI klasy na II miejscu Kinga Brońska z czasem 20;56 z klasy VI i na III miejscu Daria Skubiszewska z czasem 22;97 z klasy IV. Przez cały pobyt była dobra pogoda, młodzież mogła korzystać z walorów wypoczynku na świeżym powietrzu, spróbować oscypków, podziwiać piękne górskie widoki.