„Rola pszczół w przyrodzie” – konkurs

Liga Ochrony Przyrody działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz nauczyciele przyrody serdecznie zapraszają do udziału w konkursach nt. „Rola pszczół w przyrodzie”. Konkursy są działaniami projektu o tym samym tytule. Pierwszy to konkurs plastyczny – kierowany do klas I-VI .W ramach tego konkursu należy wykonać pracę w dowolnym formacie i dowolną techniką do dnia 16 marca 2018r. Praca powinna być zgodna z tematyką . (szczegóły w regulaminie poniżej)

Drugim konkursem (o tym samym tytule) jest konkurs wiedzy o pszczołach, ich życiu i ważnej roli w przyrodzie.

Z każdej klasy zostanie wytypowanych 2 uczniów, którzy 11 kwietnia 2018r. przystąpią do  konkursu. Szczegóły poniżej w regulaminach.

Na laureatów czekają nagrody i dyplomy. Zachęcamy !!!

Regulamin konkursu plastycznego – „Rola pszczół w przyrodzie”

Regulamin konkursu wiedzy – „Rola pszczół w przyrodzie