Działania SU klas I-III

W pierwszym okresie nauki Samorząd Uczniowski klas 1-3 zorganizował następujące działania:

Konkurs kulinarny
Samorząd Uczniowski klas I-III zorganizował konkurs kulinarny „Przepis na zdrową sałatkę owocowo-warzywną”. Otrzymaliśmy bardzo dużo ciekawych i smacznych przepisów. W konkursie wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce: NIKOLA TROJANOWSKA KL. II A
II miejsce: ZUZANNA BOROWIEC KL. III A
III miejsce: KAROL WIDOMSKI KL. I C

Wyróżnienia otrzymują:
SZYMON ZIĘBA KL. III E
OLIWIA PAJĄK KL. III E
BARTOSZ ADAMIEC KL. III F

Gratulujemy zwycięzcom, a jednocześnie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

Konkurs plastyczny „Łęczyńskie tradycje bożonarodzeniowe”
Konkurs organizowany był przez Centrum Kultury w Łęcznej. Opiekunowie SU zajmowali się organizacją konkursu w naszej szkole. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły w kategorii klas I-III zdobyli nagrody:

I miejsce: Kinga Sidor
II miejsce: Martyna Sidor
Wyróżnienie: Aleksandra Kantor

Gratulujemy zwycięzcom!!!

„Warzywa i owoce w szkole”

Samorząd Uczniowski w ramach realizacji programu szkolnego „Warzywa i owoce w szkole” zachęca uczniów do zdrowego odżywiania. Uczniowie przez cały rok wykonują prace plastyczne na określony temat.

Poczta walentynkowa

14 lutego jak co roku w klasach młodszych zorganizowana została poczta walentynkowa. Uczniowie bardzo chętnie wzięli w niej udział. Przygotowali kartki walentynkowe, które zostały przekazany do odbiorców przez przedstawicieli SU. Zabawa była świetna!!!