Walentynki

Dzień  Świętego Walentego jest dniem wyjątkowym, a  poczta walentynkowa w naszej szkole stała się już tradycją. Również w tym roku uczniowie mogli przekazać sobie wyrazy sympatii. Posłańcy Samorządu Uczniowskiego zrobili co w ich mocy, aby wszelkie kartki walentynkowe odnalazły swoich adresatów, a  rumieńce na twarzach odbiorców dodały kolorytu całemu dniu.

Samorząd Uczniowski
klas 4-6


Dnia 13 lutego w godzinach 17.00-20.00 w budynku przy ul. Marszałka Piłsudskiego 12 odbyła się dyskoteka walentynkowa dla klas 7 oraz II i III GM. Każdy z uczniów otrzymał poczęstunek, który sponsorowała Rada Rodziców. Była również fotobudka, cały czas oblegana przez uczniów. Wszyscy dobrze się bawili i tańczyli do samego końca. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie zostanie zorganizowana podobna dyskoteka.
Następnego dnia, 14 lutego, Samorząd Uczniowski zajął się organizacją poczty walentynkowej. Wszyscy bardzo aktywnie w niej uczestniczyli i nawet nauczyciele zostali obdarowani kartkami z miłymi słowami.

Olga Biernacka
Samorząd Uczniowski