Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęcznej

W ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęcznej zebrano ponad 31 tys zł. Cieszy fakt, że mieszkańcy powiatu łęczyńskiego ponownie potwierdzili, że są ludźmi wrażliwymi i chętnymi do pomocy innym. Akcja charytatywna nie odbyłaby się bez ogromnego zaangażowania społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej. Szczególne podziękowania kieruję do pani Izabelli Hapoń, bez której z pewnością orkiestra w Łęcznej by nie wystartowała. Za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki i przeliczeniu zebranych środków dziękuję wolontariuszom, wśród których byli nauczyciele i uczniowie szkoły. Na szczególne wyróżnienie zasługuje najmłodsza wolontariuszka naszego sztabu. Jest nią Maja Czajkowska 9-letnia uczennica klasy III D Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej. Jednocześnie zebrała największą ilość pieniążków do puszki kwestarskiej, znacznie różniącej się od pozostałych. Maja może pochwalić się kwotą 4 651,09 zł. Serdecznie gratulujemy Mai oraz rodzicom wspaniałej córeczki. Jeszcze raz wszystkim, którzy przyłączyli się do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęcznej składam serdeczne podziękowania. Do zobaczenia za rok.

Z wyrazami uznania
Szef Sztabu WOŚP w Łęcznej
Leszek Włodarski