Konkurs recytatorski PRZYSZŁOŚĆ NATURĄ BOGATA – odsłona V

Już po raz piąty z przyjemnością zapraszamy do udziału w organizowanym przez naszą szkołę konkursie recytatorskim. V Miejsko – Gminny Konkurs Recytatorski PRZYSZŁOŚĆ NATURĄ BOGATA odbędzie się 7 marca 2018  r. (środa) o godzinie 9.30 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki  w Łęcznej przy
ul Szkolnej 53.

Jury będzie oceniać występy uczniów szkół podstawowych  gminy Łęczna  w trzech kategoriach wiekowych: klasy I –III,  klasy IV – V oraz  klasy VI – VII. Zachęcamy do poszukiwania tekstów,  które ukazują ciekawe obrazy przyrody. Można więc przedstawić literackie opisy pejzażu, zwierząt, roślin, bohaterów baśniowych. Regulamin konkursu przewiduje zaprezentowanie w całości lub w części jednego utworu poetyckiego lub prozatorskiego dowolnego autora.

Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy konkursu: p. Anna Ładak,  p. Jagoda Woźniak , p. Barbara Szurek oraz p. A. Galewska

Powodzenia! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Organizatorzy