Hej kolęda, kolęda…

Wolontariusze SKW „Samarytanie” z opiekunem byli z wizytą przedświąteczną w Przedszkolu Nr 1 w Łęcznej.  Spotkanie  to kolejny etap naszego programu „Starsze siostry”, który od kilku lat realizujemy wraz z Kołem Rękodzieła. Wolontariusze przeprowadzili  zajęcia w trakcie, których przedszkolaki opowiadały o tradycjach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i zdobienia bombek choinkowych. W przemiłej atmosferze wspólnego świętowania musieliśmy wrócić do szkoły na ul. Marszałka Piłsudskiego.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za życzliwość i  gościnność.
Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego roku składamy wszystkim nauczycielom, pracownikom, przedszkolakom i ich Rodzicom DOSIEGO ROKU.

„Samartanie”