Koncert mikołajkowy

Dnia 7.12.2017r Samorząd Uczniowski zorganizował koncert mikołajkowy w naszej szkole. Na scenie koncertowej zaprezentowali się: Patrycja Skrobas , Marcelina Zakrzewska, Wiktoria Hać, Aleksandra Lipska, Julia Tomaszewska, Klaudia Głowniak, Marcel Ulewicz, Nikola Pecyńska, Estera Siegieda, Aleksandra Nejman, Iga Arciszewska, Joanna Grzegorczyk, Dawid Skubiszewski, Zuzanna Zwolak.

Nasi artyści wprowadzili widownię w świąteczno-mikołajkowy nastrój. Wszyscy doskonale się bawili. W czasie koncertu uczniowie zebrali 17,5kg słodyczy, które Wolontariat Szkolny przekaże dzieciom z Ośrodka Rewalidacyjno-Opiekuńczego w Łęcznej oraz dzieciom z Ośrodka Wsparcia Rodziny w Kijanach.
Dziękujemy Paniom ze świetlicy za pomoc w dekoracji sali gimnastycznej.

Fot. Sebastian Jóźwik 2b

Samorząd Uczniowski