Do Warszawy o każdej porze roku

W dniu 22 listopada 2017 r. klasy Va, Vb, i Vc wzięły udział w wycieczce do Warszawy. Uczniowie mieli okazję zobaczyć czarodziejski musical „Piotruś Pan” w teatrze „Buffo”, obfitujący w niespodziewane efekty sceniczne i dźwiękowe. Wspaniałe partie wokalno – muzyczne oraz pełne humoru teksty pozwoliły przenieść się na blisko dwie godziny w magiczny świat dziecięcej wyobraźni. Spacer po Starym Mieścieśladami legend warszawskich pozwolił poznać najważniejsze zabytki i pomniki. Na koniec, po zmroku, uczniowie zwiedzili w Wilanowie Królewski Ogród Światła, na który składały się setki różnokolorowych iluminacji i figur świetlnych, tworzących niepowtarzalny nastrój wokół pałacu. Za organizację wycieczki odpowiadały panie: A. Ładak,  M. Kwiatosz  i  M. Brodzisz.

Anna Ładak