21. Jesienny Konkurs Recytatorski w naszej szkole

3 listopada 2017 r. odbyły się szkolne eliminacje 21. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego dla klas IV – VI. Motto tegorocznej edycji „Jesień, przez górskie idąc przełęcze, Miast serca – liść mi szkarłatny wkłada”zaczerpnięte zostało z  wiersza Leśmiana. Uczestnicy eliminacji szukali więc inspiracji w tekstach mówiących o urokach jesieni, motywach baśniowych czy podróżach.  Wielu uczniów prezentowało teksty samego Leśmiana. Spośród dziewiętnastu recytatorów  jury wyłoniło pięciu laureatów,  którzy będą reprezentować naszą szkołę na kolejnym szczeblu konkursu.

Lista laureatów etapu szkolnego:

  1. Natalia Witek – klasa 4c
  2. Martyna Kawalerska – klasa 4b
  3. Wiktoria Pakuła – klasa 6c
  4. Amelia Anisiewicz – klasa 6b
  5. Edyta Księżopolska – klasa 6b

Eliminacje gminne odbędą się 14 listopada 2017 r. o godzinie 10.00 w Centrum Kultury w Łęcznej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Organizatorzy

Anna Ładak