Spotkanie informacyjne SU

W dniu 10 października 2017 r. w naszej szkole odbył się apel informacyjny, w trakcie którego przewodnicząca Samorządu Szkolnego klas VII SP, II i III GM – Julia Pałys zaprezentowała jego członków: zastępcę- Olgę Biernacką, sekretarzy- Kingę Grzesiak i Jakuba Kobylarza.
Przewodnicząca przedstawiła zadania sekcji:

  • sekcja rozrywkowo- porządkowa zajmie się organizowaniem imprez szkolnych, w składzie sekcji znaleźli się  Karolina Krzewska (II a ), Martyna Chołast (III c), Hubert Urbański (III c), Samuel Przystupa (7b), Gabriela Jabłoniec (II a).
  • sekcja medialno- informatyczna ma komunikować się z zespołem uczniowskim oraz promować zadania samorządu, w zespole znajdują się: Jakub Winsyk (7b), Julia Domańska (II b), Kacper Starzyński (III a), Sebastian Jóźwik (II b).
  • sekcja ankietowania potrzeb zamierza badać potrzeby społeczności uczniowskiej w jej składzie znaleźli się  Aleksandra Bochniarz (III b ), Katarzyna Gotowicka (III b), Kacper Oleszek (III b), Paulina Podwiązka (IIc), Dominika Furtak (II c).

W bieżący roku szkolnym będzie funkcjonował „szczęśliwy numerek”, obowiązuje on w wypadku odpowiedzi ustnej.
W najbliższych dwóch miesiącach samorząd zorganizuje min.: zbiórkę makulatury, w której poszczególne klasy oraz uczniowie mogą wygrać nagrody. W dniu 13. 10. 2017 r. odbędzie się w szkole dzień Edukacji Narodowej. Każdy uczeń anonimowo będzie miał  możliwość wysłania ulubionemu nauczycieli życzeń.

Mamy nadzieję, że wybrany skład samorządu spełni oczekiwania uczniów