Nauczyciele

Bałaban Jarosław – język polski
Bałaszek Marta – edukacja wczesnoszkolna
Banaś Barbara nauczyciel – wychowawca świetlicy
Bartecka Bożena – edukacja wczesnoszkolna
Bąk Paulina – nauczyciel wspomagający
Buss Katarzyna – informatyka
Bielińska Urszula – edukacja wczesnoszkolna
Bogusz Łukasz – chemia
Brodzisz Małgorzata – język angielski
Brudzińska Anna – geografia
Brońska – Krzyżanowska Małgorzata – język angielski
Brzozowski Rafał – wiedza o społeczeństwie, edb
Budzyńska Renata – pedagog szkolny
Cieżak Katarzyna – biologia, wdż
Cur Jacek – wychowanie fizyczne
Czechowska Ewa – edukacja wczesnoszkolna
Czerniak Ewa – plastyka
Dąbrowska Magdalena – wychowanie przedszkolne
Dziadko Wojciech – wychowanie fizyczne
Fryt Małgorzata – język angielski
Galewska Anna – język polski
Gębal Joanna nauczyciel – współorganizujący kształcenie
Grudzień Agnieszka – plastyka
Grzeszuk – Kondratiuk Irena – edukacja wczesnoszkolna
Hapoń Izabella – psycholog szkolny
Jakubowska Elżbieta – religia
Jakubowski Karol – wychowanie fizyczne
Janowska Barbara – wychowanie fizyczne
Kafarski Jacek – wychowanie fizyczne
Kalamon Olech – Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna, logopeda
Kaproń Wojciech – wychowanie fizyczne
Karpińska Ewa -fizyka
Kędzierska Alicja – edukacja wczesnoszkolna
Kłodzińska Joanna – pedagog szkolny
Kłyza Alina – matematyka
Kopania Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna
Koperczak Grażyna – geografia, biologia, informatyka
Korzeniewska Aneta – język polski
Kościelska Barbara – wychowanie przedszkolne
Kot Agnieszka – nauczyciel bibliotekarz
Kowalczyk Izabela – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Kowalska Beata – religia
Kozera Mirosław – muzyka
ks. Karpiuk Radosław – religia
ks. Gawin Dawid – religia
ks. Natoniewski Sebastian – religia
ks. Sznajer Jakub – religia
Księżopolska Anna – edukacja wczesnoszkolna
Kuchciewicz White Joanna – język angielski
Kuriata Agnieszka – matematyka
Kusyk Elżbieta – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Lackowska Magda – matematyka
Lipińska Marta – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Lipko Agnieszka – nauczyciel wychowawca świetlicy
Łucjan Daria – wychowanie przedszkolne
Łucjan Jacek – wychowanie fizyczne
Madejczyk-Daniluk Elżbieta – nauczyciel wychowawca świetlicy
Majewska Alicja – wychowanie fizyczne, informatyka
Marzec Ewa – historia
Mazur Elwira – język angielski
Mazurek Kamila – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Mazurkiewicz Agnieszka – nauczyciel wychowawca świetlicy
Mężyńska – Obcarska Sylwia – język angielski
Michalak Beata – język polski
Migryt Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
Mitrus Anna – wychowanie przedszkolne
Mudy Anna – wychowanie przedszkolne
Mudy Teresa – edukacja wczesnoszkolna
Pawlak Anna – wychowanie przedszkolne
Pelica Grzegorz – religia
Pełczyńska Katarzyna nauczyciel wychowawca świetlicy
Perzyńska- Kusiak Maria – nauczyciel bibliotekarz
Piasecka Ilona – wychowanie przedszkolne
Pieczyńska Agnieszka – psycholog szkolny
Podoba Barbara – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Pyszniak Dorota – przyroda, biologia, wdż
Radczak Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
Radko Klaudia – nauczyciel wychowawca świetlicy
Radomska Ewa – nauczyciel bibliotekarz
Ryś-Chmielowiec Monika – język polski
Saczewa Renata edukacja – wczesnoszkolna
Serwa Agnieszka – matematyka
Siemczuk Beata – edukacja wczesnoszkolna
Skowrońska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
Smyk Edyta – logopedia
Sochacka Iwona – język niemiecki, doradztwo zawodowe
Socha-Szymaniak Renata – nauczyciel wychowawca świetlicy
Starzyńska Katarzyna – matematyka, informatyka
Stec Ksenia – wychowanie przedszkolne
Szczęsna Lidia – technika, historia
Szczygielska Małgorzata – wychowanie przedszkolne
Szukałczyk – Jop Monika – historia
Szumiec Roma – język niemiecki, nauczyciel wychowawca świetlicy
Szurek Barbara – język polski
Szwaczko Justyna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Szychta – Zagwodzka Danuta – język polski
Szymaniak Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
Świtacz Anna nauczyciel – współorganizujący kształcenie
Tarka Magdalena – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Tarkowski Mirosław – wychowanie fizyczne
Tatarczak Agnieszka – nauczyciel wychowawca świetlicy
Tomczak Lucyna – edukacja wczesnoszkolna
Tracz Urszula – edukacja wczesnoszkolna
Tymosiak Jacek – nauczyciel wychowawca świetlicy
Widulińska Dorota – edukacja wczesnoszkolna
Woźniak Jagoda – język polski
Wójcik Anna – edukacja wczesnoszkolna
Wójcik Bożena – nauczyciel wychowawca świetlicy
Wysokińska – Przystupa Ilona – nauczyciel wychowawca świetlicy
Zając Agnieszka – język angielski
Zaniewska Irena – wychowanie przedszkolne
Zawisza Joanna – nauczyciel wychowawca świetlicy
Zielińska Małgorzata – nauczyciel bibliotekarz
Zubilewicz – Mucha Ewa – pedagog specjalny
Żołnacz Anna – matematyka, informatyka