Oddział przedszkolny

Pływalnia kryta
Wejście ogólnodostępne
Poniedziałek
1800- 1845 (dzieci i dorośli)
2000-  2045(dla dorosłych)
Wtorek
2000 -  2045 (dla dorosłych)
Środa
1800- 1845(dzieci i dorośli)
2000-  2045 (dla dorosłych)
Czwartek
2000-  2045(dla dorosłych)
Piątek
1800- 1845(dzieci i dorośli)
2000-  2045(dla dorosłych)
Sobota
700- 745dla dorosłych)
Bilet ulgowy- 6 zł,
Bilet normalny- 9 zł

Licznik odwiedzin
Dzisiaj326
Wizyt w miesiącu8252
Wszystkie293843

Aktualności

CEBULKI ZA NAKRĘTKI

4 października 2017roku na holu szkoły stanęła spora kolejka. Wszyscy mieli worki, siatki czy pudełka wypełnione plastikowymi nakrętkami .

Tego dnia Liga Ochrony Przyrody z opiekunkami oraz p. Romą Szumiec przygotowała dla wszystkich , którzy zebrali nakrętki mały drobiazg. Za pół kg nakrętek każdy dostał 1 cebulkę kwiatową – szafirka lub krokusa.

Najwięcej z uczniów plastikowych nakrętek przyniosła Zuzanna Kłyza z klasy IV d , bo aż 17, 5 kg! Klasa p.Małgorzaty Brodzisz również może pochwalić się imponującym wynikiem. Razem zebrali 23 kg nakrętek !

Cieszymy się, że akcja miała tak duże powodzenie. Zebrano 20 dużych worków i kilka siatek, co dało prawie 300 kg !!! nakrętek. Wszystkie nakrętki trafią do Hospicjum Małego Księcia w Lublinie, gdzie pomogą spełnić marzenia chorych dzieci .

Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w naszej akcji!!!

Więcej…

 

Dzieciaki do Rakiet

GŁOSUJ NA NASZĄ SZKOŁĘ - CODZIENNIE RAZ Z KOMÓRKI, RAZ Z TABLETU I NA LAPTOPIE KOLEJNY RAZ!!!!

Ruszyła rekrutacja szkół do akcji Dzieciaki do Rakiet, dzięki której pięćdziesiąt polskich szkół będzie mogło wprowadzić zajęcia tenisowe oraz otrzymać sprzęt na lekcje wychowania fizycznego.

Pomóż nam zdobyć głosy na naszą Szkołę do dnia 31 października 2017 r. Wejdź na stronę https://www.dzieciakidorakiet.pl/video/60 i zagłosuj na nasz film „Sport i zabawa”.  Liczy się każdy głos! Głosować można co godzinę! Pomóż naszej Szkole!

 

Wojewódzkie Igrzyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 20 października 2017 roku na trasie biegowej usytuowanej wokół boisk piłkarskich LKS „Błękit” w Cycowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Uczniowie naszej szkoły w kategorii chłopców Szkół Podstawowych w składzie:  Zabłotny Szymon, Kowalski Bartłomiej, Stachowicz Michał, Barański Michał, Czajkowski Michał, Tkacz Dawid zajęli w biegach III miejsce.

nauczyciele wychowania fizycznego

A. Majewska,  B. Janowska,  M.Tarkowski, J. Kafarski

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe dla szkół podstawowych

12 października w Cycowie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla szkół podstawowych na szczeblu rejonowym. W zawodach w kategorii chłopców szkół podstawowych wzięło udział dziesięć drużyn, które zmierzyły się z dystansem 6 x 1000 m. Po zaciętej rywalizacji reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej zajęła  II miejsce i awansowała do etapu wojewódzkiego. W składzie drużyny znaleźli się:

1. Zabłotny Szymon 6a

2.Kowalski Bartłomiej 6a

3. Stachowicz Michał 6a

4. Brański Michał 6a

5. Czajkowski Michał 6b

6. Tkacz Dawid 6b

7. Dylewski Antoni 5a

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

nauczyciele wychowania fizycznego

A. Majewska,  B. Janowska,  M.Tarkowski, J. Kafarski

 

ZBIÓRKA ZNICZY NA CMENTARZE WOŁYNIA

Szkolny Klub Wolontariusza działający przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki włącza się w zbiórkę zniczy, które trafią na polskie cmentarze na Wołyniu. Na Kresach Wschodnich jest wiele bezimiennych mogił i zapomnianych cmentarzy, na których zostali pochowani nasi Rodacy. Dzięki Państwa darom, w okresie Wszystkich Świętych pojawią się tam płonące symbole pamięci.

Akcja jest organizowana przez lubelski ośrodek TVP 3, Środowiskowy Hufiec Pracy oraz Fundację Niepodległość. Zebrane znicze, bezpośrednio z Lubelszczyzny pojadą na Wołyń.

Znicze będzie można zostawiać w wyznaczonym miejscu na parterze w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Szkolnej 53 oraz ul. Marszałka Piłsudskiego 12  (w dawnym gimnazjum) od 23 października do 3 listopada 2017.

 

Po odpadach segregacja-zysk i czystość wyższa racja!

19 października w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny Ekologiczne klas 4. Tym razem motywem przewodnim imprezy były treści związane z segregacją odpadów. Jest to działanie podjęte w ramach realizacji programu edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży. Do zaciętej rywalizacji zgłosiły się 3-osobowe drużyny ze wszystkich klas 4. Uczniowie rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach -plastycznych, sprawnościowych, poetyckich; a wszystko po to aby wywalczyć dla swojej klasy zwycięstwo. Najlepsza okazała się klasa 4E.

>>GALERIA<<

TEKST: M. Kwaitosz

 
Więcej artykułów…
Sukcesy szkoły

Obiady szkolne
WPŁATY  ZA OBIADY TYLKO PRZELEWEM !!!
wpłaty w PKO BP Oddział nr 1 ul. Szkolna 6
BEZ PROWIZJI.
Wpłaty tylko od 1.10.2017r. !!

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PRZY PŁATNOŚCI ZA OBIADY

OBIADY PAŹDZIERNIK
uczeń - 66zł
pracownik - 156,20zł

Edukacja ekologiczna

Szkoła korzysta ze środków
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Lublinie na realizację zadań

z zakresu edukacji ekologicznej

i urządzania terenów zieleni